Nejnovější recenze ze sekce Televize

TCL 32S5200

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 20:35

Zakoupeno v Electro World

• Za tu cenu perfektní obraz i zvuk
  • Trochu nepohodlné ladění
LG 43UR7800

LG 43UR7800

Ověřený zákazník planeo.cz Jiří

Přidáno: včera, 19:15

Zakoupeno v planeo.cz

• apple tv ,o2tv,netflix atd.
  • Bluetooth
  • konektivita s apple

Dostačujicí velikost televize do ložnice . Velká paleta aplikaci s možností dalších nahrát. Jsem spokojený

JVC LT-65VAQ6235

JVC LT-65VAQ6235

Josef Dušek Josef Dušek

Přidáno: včera, 13:56

• Vše zatím funguje jak má.
  • Obraz i zvuk super.
  • Hodně hlasitá.
  • Podporuje hromadu aplikací.
  • Lehce pomalejší přepínání kanálů, ale to se dá u Android TV očekávat.

Díky Dolby Vision který funguje i na Netflixu skvělý obraz ve 4K.Zvuk taky super. Myslel jsem že si koupím soundbar ale asi zatím není potřeba. Dá se tam nainstalovat vše co potřebuji a všechno hlavně funguje bez problémů. Například MXPlayer na kteryý jsem zvyklý z telefonu tak funguje parádně a navíc tam nevyskakují reklamy při pauznutí obrazu. Všechno jsem zatím nestihl vyzkoušet pořádně, ale zatím vše ok. Za tu cenu je to skvělá koupě. Já jí měl teda ještě o 20% levnější než je dnes, asi byli nějaký slevy zrovna, ale i tak si myslím že 16K je dobrá cena.

Sencor SLE 43FS801TCSB

Ověřený zákazník Samsung.cz HerI

Zakoupeno v Samsung.cz

• Kvalitní obraz a zvuk
  • Minimalistický a subtilní design
  • nepodporuje PVR a Time Shift, přestože má 2 tunery!!!!
  • nabíjecí solární dálkové ovládání špatně padne do ruky
  • horší/pomalejší odezva UI
  • upevnění na zeď pomocí "malé" VESA 200x200
  • dálkové ovládání obsahuje "zbytečná" tlačítka - Netflix a spol.
  • využitelnost 2 tunerů je prakticky nulová - omezeně jen PiP

Tuto TV jsem si vybral na základě dostupných technických parametrů a na základě informací z uživatelských příruček. Některé parametry však nejsou jasně uvedeny nebo jasně popsány, takže jsem vycházel z vlastních zkušeností z dřívějších modelů TV Samsung konkrétně modelu UE55MU6172.
Po rozbalení TV jsem byl mile minimalistickým designem. TV má tenký rámeček a malou hloubku. Oproti mému předchozímu modelu působí menší a subtilnější při zachování velikosti aktivního zobrazovacího pole. Kvalita obrazu je podle subjektivního dojmu velmi kvalitní s vysokým kontrastem, ostrostí a dokonalou černou. Také zvukový projev je velmi příjemný a věrný.
Bohužel tady můj výčet pozitivních dojmů končí. První a také největší zklamání a rozhořčení způsobila absence PVR a Time Shift. Vlastnost nahrávání jsem u 8. řady vybavené dvěma tunery prakticky předpokládal. Nikde není uvedeno, že Samsung od modelú 2022 toto vůbec nepodporuje prý z důvodu nízkého využití ze strany uživatelů. Tato skutečnost nelze vyčíst v příručce a ani v technické specifikaci. Dokonce u některých prodejců je uvedeno, že PVR tento model podporuje. Nechápu, k čemu jsou u tohoto modelu užitečné 2 turnery, jedině snad POUZE pro funkci PiP. Popravdě i tato funkce je velmi omezená, a to zejména pokud požíváte kabelovou TV s CA kartou anebo také satelitní příjem, tak nelze na druhém tuneru zobrazit kódovaný signál nebo signál z téhož satelitu. Přítomnost 2 tunerů pak hodnotím jako naprosto zbytečnou a zbytečně prodražující produkt.
Další negativní dojem je z "ekologického" dálkového ovládání. Ovládání špatně padne do ruky a obsahuje z mého pohledu naprosto zbytečná tlačítka pro WWW, Netflix, Prime Video a Disney+. Sporadicky využívám pouze Netflix, ale ani to není důvod, aby toto mělo své VIP místo na ovladači. K tomuto naprosto vyhovuje Home tlačítko. Původní minimalistický ovladač daleko zdařilejší a přechod k nabíjecímu ovladači považuji za další nesmysl. Solární nabíjení snad radši hodnotit ani nebudu, naprostá zbytečnost. Baterie jsem u původního ovladače měnil poprvé snad po 5 letech. Také se obávám, že kapacita a životnost vestavěného akumulátoru nepřekoná životnost TV. Co pak, koupit nový ovladač a starý pak celý ekologicky zahodit?
Když budu hodnotit celkové ovládání TV, tak se od modelu z roku 2017 celkem moc nezměnilo. Bohužel se však zhoršila odezva uživatelského rozhraní, které je nejvíce vidět při vyvolání Program Guide, kde je odezva několik sekund, u předchozí TV byla prakticky okamžitá. Také pojetí home obrazovky mi více vyhovovalo původní zpracování, nové pojetí méně přehledné a o to více honosné, minimalismus je někdy více ku prospěchu. Také možnosti uspořádání TV kanálů je stejně hloupé a nepoužitelné a možná i o trochu horší, jako u předchozích modelů. Jinými slovy se bez SW utilitky ChanSort neobejdete.
Také trochu postrádám přítomnost analogového komponentního/kompozitního vstupu pro připojení některý starších zařízení. Opět jedna oběť "pokroku".
Absolutní překvapení pro mě je možnost připevnění TV na zeď, kdy je k dispozici u velikosti TV 55" pouze VESA 200x200, očekával bych spíš VESA 400x400, který poskytuje větší stabilitu.
Celkový dojem z TV je velmi rozpačitý. U TV této řady bych předpokládal plnou vybavenost a to vč. "zbytečností" typu PVR, Time Shift, analogový vstup. V protipólu k tomu je "přetechnizované" dálkové ovládání. Velmi dobrý dojem mám však z kvality obrazu a zvuku. To je ale bohužel velmi málo. Po této praktické zkušenosti a absenci některých, pro mě klíčových vlastností, bych si již TV Samsung v této kategorii nezakoupil. Zřejmě bych se soustředil buď na nižší řadu a nebo jiného výrobce.

LG 43UR73003

LG 43UR73003

Ověřený zákazník LGshop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v LGshop.cz

• Kvalitní tel.přijímač,splňuje všechny mé požadavky.
TCL 55C845

TCL 55C845

Ověřený zákazník Electro World Schon

Přidáno: 27. března 2024

(naposledy upraveno 27. března 2024)

• Obraz
  • Zvuk
  • Android tv
  • Nastavování nemusí všem vyhovovat, je to trochu delší.

Televize vybraná po dlouhém čase a prohlížení všech možných recenzí. A s ohledem na cenu a výkon to byla jasná volba. Po nastavení všech možných předplacených služeb jsem s televizí po obrazové i zvukové stránce spokojen, ovšem nejsem úplný odborník a audio a videofil. Ale s ohledem na cenu je to prostě špičková podívaná.

Samsung UE43CU7172

Samsung UE43CU7172

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

ok

TCL 55P635

TCL 55P635

Ověřený zákazník planeo.cz Pavel

Zakoupeno v planeo.cz

• dobrá televize pro sledování tv programů, děda byl moc spokojený.
Samsung QE75Q67C

Samsung QE75Q67C

Přidáno: 26. března 2024

(naposledy upraveno 26. března 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

Mam krátce ,ale zatím všechno v pořádku ,barvy i zvuk, měl jsem PANASONIC 127 a chtěl něco většího a doufám že tohle byla za tuto cenu dobrá volba ,nákup hlavně kvůli sportovním přenosům, televizi sleduji z 3-4m a žádný problém ,jednoduché ovládání , - jenom USB je vzadu a pokud máte telku na stěně je třeba prodlužovačka.

LG 43UR8100

LG 43UR8100

Přidáno: 26. března 2024

(naposledy upraveno 26. března 2024)

TV je funkční a hraje

TCL 85C845

TCL 85C845

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 25. března 2024

Už jsi vyřešil ten zvuk přes eARC do domácího kina?

Ověřený zákazník elektrowagner.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v elektrowagner.cz

• spolehloivost
LG OLED5532LA

LG OLED5532LA

Ověřený zákazník LGshop.cz Dana

Zakoupeno v LGshop.cz

• televize mě byla doporučena na základě osobních zkušeností
  • velká spokojenost, šlape jak hodinky
  • krásný obraz i zvuk
  • malá spotřeba, velký výkon
  • zatím nic
LG 55UR8100

LG 55UR8100

Přidáno: 25. března 2024

(naposledy upraveno 25. března 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

Dobrá cena hodně funkcí. Kvalitní obraz.

Ověřený zákazník elektrowagner.cz Jarda

Zakoupeno v elektrowagner.cz